Evlution Nutrition

Evlution Nutrition yurt dışında oldukça ilgi gören bir markadır. Özellikle fitness ve bunun gibi spor dallarıyla uğraşan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Türkiye'ye de girişi sağlanan marka müşterilerimiz tarafından oldukça fazla ilgi görmüştür. Aloprotein güvencesiyle ürünler yetkili distrübütöründen alınıp size faturalı olarak teslim edilmektedir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)


Evlution Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Evlution Nutrition yurtdışında ürün çeşitliliği oldukça fazla olan bir markadır. Ürünleri Türkiye'ye de satışa sunmaktadır. Evlution Nutrition Lean Bcaa ürünü şu an için ülkemiz içerisinde satışa sunulmakta olan ürünlerden birisidir. Ürün içerisinde l karnitin ve cla bulunması definasyon döneminde olan sporcuların tercih etme sebeblerinden birisidir. Ayrıca yüksek hammade ve lezzet bakımından diğer supplementlerden öne çıkmaktadır.

Evlution Nutrition Ürünleri Nerede Üretiliyor? : 

Evlution Nutrition markasının menşei Amerika'dır.

Evlution Nutrition Türkiye:

Evlution Nutrition markasının Türkiye distrübütörlüğünü KAF İlaç Dış Tıcaret Limited Şirketi yapmaktadır.

Evlution Nutrition Ürünlerini Satın Al:

Evlution Nutrition sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Evlution Nutrition Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Evlution Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!