Elite Labs

Merkezi Los Angeles şehrinde bulunan Elite Labs ABD'de kurulmuş olan ve Dünya çapında faaliyet gösteren bir markadır. Müşterilerine verimli ve kaliteli ürünler sunabilmek için hiçbir fedakarlıktan çekinmeyen firma, yenilikçi ve ileri seviye teknoliji üretim sistemlerine sahiptir. Bununla birlikte Elite Labs USA ürünleri FDA denetimine tabi tutulmuş ve GMP sertifikalı üretim tesislerinde üretilmiştir. Elite Labs ayrıca HACCP ve Natural Health Products (NHP) sertifikasına sahip bir firmadır. Bu sertifikalar sadece en üst kalitede üretim yapan firmalara verilmektedir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Elite Labs Ürün Çeşitliliği:

Elite Labs markası ürün çeşitliliği bakımından zengin bir yapıya sahiptir.  Gainer, whey protein, izole protein, bcaa ve pre-workout ürünlerinde kalitesini kanıtlamış bir markadır. Özellikle Elite Labs Myoblend ve Elite Labs Mass Muscle Gainer 4608 Gr ürünü kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Kompleks bir yapıya sahip olan Elite Labs MyoBlend  hızlı ve yavaş emilim seviyelerine sahip bir çok proteini içermektedir. Bu özelliği ile uzun zaman diliminde emilir ve kaslarınıza sürekli bir amino asit desteği sağlamaktadır. Elite Labs Mass Muscle Gainer 4608 Gr gainer ise yağsız bir şekilde büyümek isteyen sporcular için ideal bir üründür. 

Elite LabsTürkiye :

Elite Labs ürünlerinin menşei Amerika'dır. Türkiye'ye Amerika'dan ithal edilmektedir. Türkiye'de elit sporcuların tercih ettiği markalar sıralamasında 1. sıradadır.

Elite  Labs Sporcuları ve Sponsorları:

Çeşitli spor dallarından sporcular ile çalışmakta olan Elite Labs markası Türkiye'den de Bilgehan Koç ile birlikte çalışmaktadır. Ayrıca çeşitli müsabakalar ve yarışmalara da sponsorluk yapan firma kendini iyi şekilde tanıtmakta ve büyümeye devam etmektedir.

Elite Labs Ürünlerini Satın Al:

Elite Labs sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. 

Elite Labs Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Elite Labs ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!