Cellucor

Cellucor spor besin destek ürünlerinde liderlerden biridir. Çıkardığı c4 serisi ile çokça kendinden söz ettirmiştir. Son dönemde diyet takviyelerinde yaptıkları çalışmalarıyla ödül almış olan Cellucor'un amaçlarının başında ise elit bir üretici olmak vardır. Amacına ulaşmak için sürekli yeni çalışmalar yapan firma tüm olayı ürün dozlarında yaptığı geliştirmelerle özetlemiştir. İçerik olarak daha saf ve daha yüksek oranda içeriğe sahip ürünler çıkarmayı hedef edinmişlerdir. Cellucor ürünleri GMP Sertifikası bulunan fabrikalarda üretilmektedir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Cellucor Firması büyük bir reklam girişimine hiç girmemiştir, prensip olarak kullan memnun kal tarzını korumaktadır. Destek ürünü almak isteyen birisi arkadaşından yada koçundan tavsiye olarak Cellucor'u duyarak satın almaktadır. Reklam yapmamasına rağmen Bodybuilding.com tarafından oylanarak bir çok ödüle layık görülmüştür. 

Cellucor Nutrition Ürünleri :

Cellucor ürünleri ilk olarak ülkemize 2011 yılında giriş yapmıştır. Ülkemizde C4 pre-workout ürünleri çok fazla tüketilmektedir. Cellucor C4 60 Servis ürünü etkisi ile ülkemizin en çok kullanılan pre-workout ürünleri arasındadır. Bunun Cellucor Cor-Performance Beta-BCAA ürünü farklı formülü ve içeriğiyle oldukça ilgi görmüştür.

Cellucor Ürünleri Nerede Üretiliyor ?

Cellucor menşei Amerika Birleşik Devletleri'dir. Merkezi Amerika'nın Teksas Eyaletin'de Bryan şehrindedir.

Cellucor Sponsorlukları ve Sporcuları:

Jewell Carig, Calum Von Moger, ve Jen Jewell’in gibi dünya çapında pek çok atlete sponsorluk yapmaktadırlar.

Cellucor Supplement Ürünlerini Satın Al :

Cellucor Sporcu Gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Cellucor Ürünleri ve Aloprotein.com :

Aloprotein'den aldığınız tüm Cellucor ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!