BSN

Bio-Engineered Supplements and Nutrition, Inc. (BSN®) firması 2001 yılında Florida,USA ' da kurulmuştur. Kurulduğu zamandan günümüze kadar oldukça başarılı ürünler çıkarmış ve besin destek pazarında söz sahibi firmaların arasında boy göstermiştir. BSN üretimini yaptığı ürünler ile son 6 yılda 40 dan fazla ödül alarak bir ilke imza atmıştır. Yaptığı kaliteli ürünler ile BSN firması sabit müşterilerine kavuşmuş ve iyi yönde tepkiler almasına sebep olmuştur. BSN ürünleri 90'dan fazla ülkede alıcı bulmaktadır . 2011 yılında Optimum Nutrition'un sahibi olan Glanbia firması tarafından BSN satın alınmıştır. BSN en yüksek standartlarda üretim yapmaktadır. HACCP sistemini kullanan ve aynı zamanda ISO sertifikasına da sahiptir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 32 (2 Sayfa)

Glanbia'nın bir alt markası olarak hizmet veren BSN Amerika, Avrupa ve Asya ülkelerinde yaygın bir dağıtım ağına sahiptir. Glanbia firması dünyanın en büyük süt üreticilerinden bir tanesi konumundadır. Özellikle Amerika'da çok güçlü bir pozisyonda olan Glanbia firması Amerika dışındaki ülkelere de ofisler açarak gücünü bu ülkelerde de hissettirmeyi amaçlamaktadır. BSN’in sahibi Glanbia, en yüksek standartlar ile üretim yapar. HACCP sistemini kullanan ve aynı zamanda ISO sertifikasına da sahip üstün kaliteli bir markadır.

BSN Ürün Çeşitliliği:

BSN oldukça fazla ürün çeşidine sahiptir. BSN Syntha-6 Edge protein tozu ürününün en çok satan ürün olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça fazla tercih edilmesinin en büyük sebebi içerisinde 6 çeşit protein barındırmasıdır. Kompleks yapısı sayesinde gün boyu ihtiyacınızı karşılayabilen bu ürün içerisindeki izole protein sayesinde ise antrenman öncesi ve sonrası protein ihtiyacınızı da karşılamaktadır. Bsn protein tozunun tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden bir tanesi lezzetidir. Bunun yanı sıra BSN NO-Xplode XE Edge ürünü tercih edilen pre-workout ürünleri arasındadır. Son zamanlarda ise Re-Build Edge ürünü ilgi çeken ürünleri arasındadır.

BSN Türkiye:

Ülkemizde markanın distribütörlüğü 2015 yılında Glanbia'nın Türkiye'ye direkt olarak kendisi ofis açarak hizmet vermektedir. Ülkemizde uzun yıllardır BSN ürünleri aralıklarla da olsa satışı yapılmaktadır. Glanbia'nın gelmesiyle BSN ürün çeşitliliği ve sürekliliği artmıştır. Ülkemizde BSN Syntha-6 Edge, True Mass ve NO-Xplode XE ürünleri supplement kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

BSN Nerede Üretilmektedir?

BSN Glanbia'nın tesislerinde üretilmektedir. Her ne kadar Glanbia Irlanda merkezli olsa da; BSN kurulduğu Amerika'dan kopmamıştır.

BSN Sporcuları ve Sponsorları:

Eski yıllarda efsanevi Mr.Olympia sporcusu olan Roonie Coleman'a sponsorluk yapmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra 2 kez Mr.Olympia olan Flex Lewis'e  de sponsor olmuştur. Bunun yanı sıra MMA, cross fit, physique alanlarında sporculara da sponsorluk yapmaktadır.

BSN Ürünlerini Satın Al:

BSN sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Avrupa'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur ve helal sertifikalıdır. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. 

BSN Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm BSN ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!