BPI Sports

Bpi Sports 83 ülkede sporculara hizmet vermektedir. Mevcut konumuna uzun çalışmalar sonucu gelen Bpi, şuanki 52000 metrekarelik tesislerinde ürettiği ürünlerle piyasada söz sahibi olabilmiştir. Ar-ge çalışmalarında gerekli tüm yatırımları yapmaktan korkmayan bpi, çıkardığı son ürünlerle piyasadaki kalite standartını bir adım daha ileri götürmüştür. BPI'ın sloganı " Ay'da ayak izleri varken, gökyünüz sınır olduğunu söylemeyin. " Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

BPI Spors Nutrition Ürünleri:

Pek çok ürün grubuna sahip olan BPI Nutrition'un en popüler ürünü ödüllü bcaa Bpi Sports Best Bcaa 300 Gram'dır. Ayrıca Whey protein, güç performans, amino asit grupları gibi ürün yelpazesine sahiptir.

BPI Sports Ürünlerini Satın Al:

BPI  Sports sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

BPI Sports Nerede Üretiliyor?

Menşei Amerika'dır.

BPI Sports Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm BPI Sports ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!