BigJoy

Sağlıklı yaşarken, beslenme düzeninize daha fazla protein eklemenin en pratik ve lezzetli yolu olan Big Joy markası ve ürünlerinin hammaddeleri Hollanda, Almanya gibi ülkelerde üretilmekte, bazı ürünler yurt dışında, bazıları ise ülkemizde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın yetkilendirdiği ve gerekli ISO sertifikalarına sahip tesislerde paketlenmektedir. Hedefi her yaştan insanı, ürettikleri besleyici ve lezzetli ürünlerle şaşırtmak ve aktif yaşamları içerisinde sağlıklı tercihler yapmalarına yardımcı olmaktır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 200 (9 Sayfa)

Big Joy supplement ürünleri yerli bir marka olmasına karşın hammaddelerini yurt dışından ithal etmektedir. Protein tozu ve Gainer (Kilo aldırıcı)  ürünleri özellikle benzersiz aromalarıyla ülkemizde ilgi görmektedir. Protein tozu, amino asit, gainer, multi vitamin, protein barlar, fıstık ezmeler, protein müsli ürünleri, pre-workout ürünleri gibi son derece geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Big Joy Ürün Çeşitliliği:

Hazır çorbalar, protein barlar, makarna, ekmek, peanut butter ürünleri, protein tozları, gainer ürünleri, amino asitler, vitamin-mineral ürünleri, pre-workout nox ürünleri gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Big Joy Ürünleri Nerede Üretiliyor ?

Big Joy hammaddesini yurt dışından ithal edip ülkemizde ambalajlamasını yapmaktadır. Fakat protein bar ürünleri Hollanda ve Proteinli ekmek ise Almanya' da üretilmektedir.

Big Joy Sporcuları ve Sponsorları:

Mr Olympia 'da defalarca yarışmış olan Dennis James' e sponsorluk yapmaktadır. Ayrıca ülkemizde İpek Öztosun, Mücahit Kulak, İsmet Çırak, Cem Ateş, Halil Kılıç, Mertcan Cebecik, Mert Önen gibi sporculara sponsorluk yapmaktadırlar.

Big Joy Ürünlerini Satın Al:

Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur ve helal sertifikalıdır. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca  Big Joy 'un tüm ürünleri bakanlık onaylıdır.

Big Joy Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Big Joy ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!