BE Sports

BE Sport üretimlerinin çok büyük bir bölümünü Belçika'da gerçekleştirmektedir. Belçika supplement üretimi bakımından Dünya'nın en yüksek üretim standartlarına sahip ülkesidir. İnsan ve sporcu sağlığı maksimum düzeyde önemsenmektedir. BE SPORTS ülkemize kattığı sıradışı, güçlü içerikli ve kaliteli ürünleriyle uzun süredir supplement kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

BE Sports Ürünleri:

BE SPORTS ürünleri gerçekten farklıdır. Son dönemlerde çıkartmış olduğu BE Sports Protein Waffle Mix 600 grBE Sports Whey Cream Mix Dondurma Karışımı 600 grBe Sports Arginine Fermented 300 Gr ürünleri Türkiye'de ilk defa satışa sunulan ürünlerdir. Proteinli dondurma ve Waffle'ı lezzetli ve son derece sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz. Fermante edilmiş Arjinin ise yine bir başka sıra dışı ürünüdür. Fermante olması sebebiyle kana çok hızlı karışır ve antrenman performasınızda size destek olur. Ülkemizde uzun yıllardır satışı olan ve en çok tercih edilen ürünü ise BE Sports L-Carnitine 3000 mg 20 Ampül ürünüdür. Bu ürün termojenik güçlü bir yağ yakıcı ürünüdür. İlk zamanlarda bu ürün Belçika'da üretiliyordu. Son yıllarda ise ülkemizde üretimine devam edilmektedir.

Be Sports Ürünleri ve Üretim Standartları:

Be Sports whey ve kazein ürünleri Belçika'da doğal ortamlarda ve temiz havalarda yetişen sağlıklı hayvanlardan elde edilen peynir altı suyu proteinlerinden üretilmektedir.  Bu durum ürünlerin kalitesini direkt olarak etkilemektedir. Ayrıca Belçika'nın supplement üretim standartları yüksek olması sebebiyle Be Sports tüm ürünleri bir çok üretim kontrolünden geçmektedir.

BE Sports Ürünlerini Satın Al :

BE Sports sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Belçikadan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Be Sports Ürünleri ve Aloprotein.com

Aloprotein'den aldığınız tüm Be Sports ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!