Amix

THE LARGE LIFE LIMITED yaptığı büyük yatırımlarla 2003 yılında Amix markasını piyasaya sürmüştür. Amix Nutrution İngiltere Manchester'da kurulmuş olan bir firmadır. Geniş ve kaliteli ürün çeşidiyle pazarda önemli bir rol oynamaktadır. Amix Nutrution'un hiç bir ürünü GDO , doping ve domuz jelatini ve domuzdan elde edilmiş herhangi bir madde içermemektedir. Amix her yıl yeni ürünler ve tasarımlar için büyük yatırımlar yapmaktadır. Amix öncelikle Avrupa piyasasında büyük başarılara imza atmış sonrasında ise Dünya piyasasında söz sahibi haline gelmiştir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Amix Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Amix Nutrition ürün yelpazesi oldukça geniş olan bir markadır. Özellikle Amix Predator Whey ürünün fiyat performans karşılaştırılması yapıldığında öne çıkan ürünlerindendir. Amix markası İngiltere'de kurulmuş olan bir markadır. Yurtdışında üretimi gerçekleştirilen marka Avrupa'da oldukça fazla sporcu tarafından tercih edilmektedir. Çeşit olarak karbonhidrat tozu, protein tozu, vitamin mineral ve amino asitler bulunmaktadır.

Amix Nutrition Türkiye:

Amix Nutrition ürüleri Türkiye'ye geldiği 2013 yılından  itibaren sporcuların ilgiisni çeken bir marka olmuştur. Kalite ve fiyat bakımından oldukça iyi olan markanın ilgi çeken ürünlerinden biri de Amix Optiwhey CFM ürünüdür. Özel üretim yöntemiyle üretilen ürün içeriğinde %90 izole protein barındırmaktadır. Hızlı emilime sahip olması ve düşük yağ, şeker oranıyla diğer ürünlerin önüne geçmiştir.

Amix Nutrition Sporcuları ve Sponsorları:

Amix Nutriton takımında oldukça fazla sporcu bulundurmaktadır. Bunlardan en ünlüsü ise Rus vücut geliştirici Dennis Wolf'tur.

Amix Nutrition Ürünlerini Satın Al:

Amix Nutrition sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Avrupa'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Amix Nutrition Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Amix Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır