All Stars

All Stars markası 2001 yılında supplement sektörüne giriş yapmış bir markadır. Ürün menşei Almanya'dır. Yurtdışında sporcuların en çok tercih ettiği markalardan biridir.63 ülkede satışa sunulan marka Türkiye'de de adını duyurmayı başarmıştır.All Stars markası her zaman yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler sunmaya çalışmaktadır. Supplement sektörü dışında giyim alanında da adını duyurmuş bir markadır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)


All Stars Ürün Çeşitliliği:

All Stars markası oldukça fazla ürün çeşidine sahiptir. Protein tozu, gainer, l-karnitin, amino asit gibi bir çok çeşitte ürünleri mevcuttur.  Markanın en çok satılan ürünü All Stars Ultimate Mass Gain  ürünüdür. Ürününün fazla tercih edilmesinin sebebleri ; yüksek hammadde kalitesi, lezzetli aroması  ve içerdiği yüksek kalori miktarıdır. 

All Stars Türkiye:

Ülkemizde 2011 yılından beri satışa sunulmakta olan marka düzenli bir şekilde ithalatı sağlanmamaktadır. 

All Stars Nerede Üretilmektedir?

All -Stars markası Almanya'nın Münih şehrinde üretilmektedir.

All Stars Sporcuları:

-Markus Rühl(IFBB Pro)
-Matthias Botthof(IFBB Pro)
-Markus Schmid
-Shanice Winters
-Özlem Kirdan
-Samir El Fuqaha
-Sebastian Kreuzkamp

All Stars Ürünlerini Satın Al:

All Stars sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Almanya'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

All Stars Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm All Stars ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!