Activlab Sport

Activlab markası amatör ve profesyonel sporcular için ürün üretimi yapan sporcu gıdaları firmasıdır. Kendilerini amatör ve profesyonel sporcular için üretim yapan profesyonel bir ekip olarak tanımlamaktadırlar. Diyet proteinler, amino asitler, onarıcı formülü olan ürünler, isotonik ürünler, protein barlar, vitamin ve mineraller üretmektedirler. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Ürünlerinin tamamen saf olduklarını belirtmektedirler. Ürünlerini üretirken formüllerini tamamen insan vücuduna verimli olacak şekilde belirlemektedir. 20 yıllık firma geçmişi ile ürünlerine tamamen kalite garantisi vermektedirler. 

Activlab Nerede Üretiliyor ?

Activlab markasının ürünleri Polonya menşeili bir markadır. Ürünlerini kendi üretim tesislerinde üst düzey teknolojilerden faydalanarak üretmektedirler. Tamamen kalite ve hijyen odaklı çalışmaktadırlar. Ar-ge çalışmalarına çok fazla önem vermektedirler ve uzman kadroları ile üretim yapmaktadırlar.

Activlab Ürün Çeşitliliği:

Activlab markası geniş ürün yelpazesine sahiptir. Yurt dışında çok fazla ürün çeşidi bulunsa da ülkemizde çok fazla çeşidini bulamamaktayız. Yakın zamanlarda ülkemizde de ürün çeşitliliğinin artacağını beklemekteyiz.

Activlab Ürünlerini Satın Al:

Activlab sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onayı ile Polonya'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. 

Myprotein Ürünleri ve Aloprotein.com :

Aloprotein'den aldığınız tüm activlab ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.